| Dahliaa a întrebat:

Zalutt! Ma numesc Andra o prietenutsa de a lui tamyTamarra.as vrea sa intreb ceva despre calculatorul meu.am toate partitiile in el si la ele am liber : la prima 2, a doua 3, a treia 5.Si in total am 10 liber.Nu imi merge greu merge foarte bine(destul de bine) si nu stiu de ce?

Răspuns Câştigător
| v_6457 a răspuns:

10 gb spatiu?,s-au ce?,fa la partitia C un disk cleanup, ia trial CCleaner si ruleazal, mai mult nu stiu ce sa spun pentru ca nu ai dat detalii.

1 răspuns:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu sti sa explici si eu nu inteleg ce vrei sa zici.Corecteaza te rog frumos intrebarea!