| petro99 a întrebat:

De doua zile pc-ul meu face niste lucruri ciudate.De cand am pus prima data un ventilator de birou in priza, de atunci Calculatorul pe unele jocuri merge destul de greu (ceea ce nu facea inainte ) dar daca pun in priza acel ventilator si il pronesc incepe sa mearga ca inainte nu stiu ce s-a intamplat si daca stie cineva cum sa remediez situatia.

2 răspunsuri:
| SteoMondialul a răspuns:

Probabil ca acel ventilator consuma foarte mult si calculatorul... adica sursa nu mai reuseste sa alimenteze placa video si restul...De aia merg si jocurile mai greu.

| petro99 explică (pentru SteoMondialul):

Da dar merge greu cand ventilatorul e oprit si scos din priza si daca pun ventilatorul in priza atunci isi revine