| scamutza a întrebat:

Ziceti-mi ce jocuri pot juca pe asta : 2gb ram, procesor 2.5 ghz, 128 mega placa video

Dau funda )

Răspuns Câştigător
| Nicolae_Casian_P._1999 a răspuns:

GTA Vice City
Cs 1.6
Fifa 2002,2003, 2004,2005
SRS (street racing cindycate)
Dragon Oath
Call of duty 1
Call of duty 2
Cs 1.5
Crazy Taxi
GTA 3

4 răspunsuri:
| Dragos4SAD a răspuns:

Data viitoare da informatii mai explicite! Daca nu era procesorul nu prea mi-as fi dat seama ca pc-ul tau e cam vechi.Tu ai spus ceva de genul:Spuneti-mi in ce oras stau, stara Eminescu, bloc p18, scara dumitru

| Necunoscut23 a răspuns:

Pe pc asta nu poti avea astepta prea mari pentru jocuri bune dar poti juca acolo un mincraft un cs sau gta sanadreas