| andreimarius112 a întrebat:

Ziceti-mi niste jocuri de intalat care sa mearga usor sau sa nu mearga foarte sacadat.Nu conteaza sa fie jocurile vechi sau noi dar sa fie faine si sa merite sa le joci
Calculatorul Meu are:Windows7 Home premium
Procesor big grinual Core Intel Pentium D 930. 3000MHz (15 200)
Intel pentium D CPU 3, 00 GHz
Memory Ram :2. 00GB
Placa Video:ATI RADEON XPRESS 1100 SERIES

Răspuns Câştigător
| DEADEND a răspuns:

Prototype 1,2, Unreal 2, 3, Amnesia, Call of Duty, Max Payne 3, Postal 3. Funda?

3 răspunsuri:
| MaXgAn2112 a răspuns:

Harry potter de la al treilea joc in sus pentru ca au o grafica misto
Fifa
Call of Duty
PES

| ProSniper a răspuns:

Call of duty Modern Warfare, Prototype, Future of Soldier Payback, Lara Croft Tomb Raider, Arma 2 Dayz(un joc foarte tare) Arma 2(simplu nu Dayz).
happy

| andreimarius112 explică:

Multumesc pnetu jocuri sunteti siguri ca o sa imi mearga