| Shukacu a întrebat:

Ziceti-mi si mie nieste jocuri de strategie vechi/noi frumoase sa fie.

3 răspunsuri:
| VOLVO4LIFE a răspuns:

Incearca Tetris si Sudoku big grin

| redacted a răspuns:

Salut stiu eu un joc mai vechi care se numeste Rise of nation. Si codul de la el este: G4V6Q-VGHQR-DX2YB-XHCM3-YTF66 Distractie placuta.

| robertionutz3333 a răspuns:

Pai call of duty daca vrei sa-l iei ca strategie toate partile sprinter cell double agent si mai sunt si alte parti..tronghold Crusader sau Cossacks, total war Rise of nations etc. O sa vezi care o sa-ti placa.Mie unu imi plac Stronghod Crusader, Cossacks.Bafta