| GulDan a întrebat:

Ziceti-mi si mie jocuri frumoase!
de pc, strategie sau mmorpg.(nu conteaza cerintele)
Multumesc FUNDA!

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

La categoria MM iti recomand League of Legends, Metin 2, 4Story happy
In categoria strategie ai putea sa incerci Dota 2, Age Of Wonders 3, Company Of Heroes 2, AGE OF EMPIRES III happy

| KobraXS a răspuns:

Iti recomand jocurile Dungeon Siege 2 si Hitman Blood Money(un shooter de strategie).
Fundabig grin?

| Zelphixeo a răspuns:

Stronghold Crusaders. E un joc foarte frumos de strategie.

| CoZo22 a răspuns:

Incearca Titanfall, Crysis sau Dota 2.

| Nimigean_Aurora_1994 a răspuns:

MarketGlory este unjoc de strategie, in care aveti posibilitatea de a va converti moneda virtuala in bani reali. Este unul dintre putinele jocuri de business in care sunteti rasplatiti pentru activitatea zilnica. Va las link.ul pentru a va inscrie :

http://www.marketglory.com/strategygame/NLAurora

| trandafirrosu24 a răspuns:

De downoloadat stiu IMVU si paperama si online sweet flirt, lady popular, big farm, my free zoo, free aqua(cele online sunt toate cu cont)

| Stanca_Ionut_1980 a răspuns:

Red crucible 2