| yomihay98 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un laptop pe care merg toate jocurile bine si care sa fie un pic mai ieftin.

2 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Salut! eu am Toshiba satellite un model mai nou am dat pe el 21 de milioane de la media galaxy
uitate cu ce l-am primit:
Intel pentium inside
-windows 7
-Toshiba easy media
-energy star
- si multe altele.
eu ti-l recomand. am foarte multe jocuri pe el originale si merg perfect( ex: nfs, gta, pirate of the caraiben...)

FUNDA?

| debarba a răspuns:

Cel pe care il am eu si l-am cumparat la promotie este
aspire one il gasesti aici http://bit.ly/zu3z1K aproape 1100lei livrare gratuita prin fan curier. Mie imi merg toate jocurile