| bunjy a întrebat:

Am un laptop Samsung Procesor i3 2,4Ghz 4CPU si placa video 1, 6GB ram incorporate ce ziceti este bun laptopul imi merg jocurile bine pe el? Am un antivirus Norton security este bun?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bun da, jocuri mai din parti. Nu de alta, dar daca vrei joace iti faci desktop, nu chinui un laptop.

| BurloiuRaul a răspuns:

Salut! Antivirsul este bun.Si laptop-ul la fel.Iti vor merge cu usurinta cele mai noi jocuri! Dar ai grija cum umbli pe el.Laptopul se strica mai repede decat desktop-ul. Funda?

| tuvenenelu a răspuns:

Eu zic ca este destul de bun avand in vedere performantele lui da sa ai grija cum umbli pe el.