| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un program care merge 100% de spart conturi metin 2 nu cont ce fel de metin id meu de mess este :kta_catalin64@yahoo.com cine imi da ii

2 răspunsuri:
| RobyRey a răspuns:

Cu toate ca hack-ul este ilegal intr-un fel, stiu ca era un hack care il dadeai cuiva, el il activa, il dadea afara din contul lui si apoi ii cadeau itemele pe jos, a fost prea tare cand a aparut!

| pussha25 a răspuns (pentru RobyRey):

Da dar exista si m2bob dar acum drb sa donezi dar ziceti-mi pe ce mt merge Switch Bot?