| CosmiiiO a întrebat:

Ziceti-mi un joc calumea ps3. funda

Răspuns Câştigător
| TheVladz99 a răspuns:

God of War, Battlefield 3, Hitman Absolutin,Assassin's Creed,Call of Duty,Burnout, Need for Speed, Max Payne, Mafia 2, L.A Noire,Sleeping Dog,Duke Nuken Forever, Gran Turismo, GTA IV, Far Cry 3, Crysis, Fifa 13, Resident Evil,Left For Dead,Alan Awake, Walking Dead, Mass Effect, WWE 13, Flatout,Test Drive,Nba,NHL,Star Wars,Sport Champion,Tekken,Narutto,Silent Hill,Devil Man Cry,Split Second,Ridge Racer,UFC,Dirt,Grid,Blur,Skate,Tony Hawk,South Africa,SAW,PES,EURO,Prototype,BioSoch,Deus EX,X-Men,BatMan Arkam City,Skyrim,Red Deception,Just Cause, Sindicate, Army of Two, Juiced 2, Fuel of War,Dead Space,Lost Planet,Driven San Fransisco,Sprinten Cell,Tom Clancy, Darksider, Dishonored, F1, Dark Souls, Mordal Combat

4 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Skate 3.Merge pe PS3 si Xbox360.Pentru PC nu este.

| userul7200 a răspuns (pentru userul7200):

Aici ai si un link+poze+trailer de unde poti sa il cumperi online http://www.buygames.ro/skate3.html

| Vlad5631 a răspuns:

Battlefield 3, cem mai bun shooter la ora acutuala, cu cel mai realst sistem grafic, frostbite 2, un multiplayer de milione si zeci de premii internationale pentru cel mai bun simulator shooter.

| sebilika a răspuns:

Metin2