| Upz0r3 a întrebat:

Ziceti-mi un joc de strategie medieval (adica fara arme de foc) in care poti sa-ti faci cata armata vrei fara sa ai un numar limitat.

2 răspunsuri:
| Filozoful a răspuns:

Medieval 2 total war
stronghold
age of empires
battle for middle earth
crusaders merita
Capitalism 2
Cossacks the art of war (este bestial jocul, poti sa ai mii de soldatii si de sclavi.)

| Gorillaz a răspuns:

EU EU! Stronghold Crusader! daar are si limita la un moment da, asa ca iti pot recomanda si Stronghold Crusader Extreme unde limita nu exista, daca mai aflii si altele sa mi zici si mie please, jocuri misto de strategie fara arme de foc big grin Un privat message big grin