| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

A incercat cineva GoPublish? Chiar e pe bune?

5 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

E clar teapa. E prea frumos sa fie adevarat. Daca crezi prostiile astea probabil joci si alba neagra pe strada pe tot salariul

| troleibuz a răspuns:

Prostie.

| Moni_Moni_Si_Dani_1980 a răspuns:

Auzi la iei pentru curs și alte alea blabla doar 1397 € și asta e oferta e valabila pana pe 16 ianuarie asa se fac bani 1397 x 10 prostii 13.970 € ba ești prost și nu sunt doar 10 prosti simplu sa faci 13 mi de euro.
Pai eu dacă as avea acu 1000 de euro as face chef nu sa dau pe prostii și sigur câștigi sute de mi de dolari aha Iaco.

| EoTl a răspuns:

Piata e deja plina nu o sa ai sanse sa faci nimic.

| Claro a răspuns:

Cred ca daca era teapa tot venea cineva de la ei de pe grupuri sa zica ceva.

Mi se pare interesant, ma bate gandul sa incerca. Am gasit o pagina la ei indexata pe google pe care nu am gasit-o publicata prin alta parte. Pare ca au multe testimoniale, ma gandesc sa caut pe Facebook oamenii care apar in pozele respective si sa ii intreb mai multe. Pagina este asta: https://gopublish.ro/testimoniale Stiti ceva de ea? este o pagina legita?