| calubalan a întrebat:

A influentat FMI criza din Romania?
Saptamana trecuta, un oficial ceh a facut valuri declarand ca FMI a alimentat criza din Europa Centrala si de Est cu scopul de a gasi clienti carora sa le imprumute bani...
In ce masura aceste acuze sunt corecte cand vine vorba despre Romania?
http://ow.ly/1vTWf

3 răspunsuri:
| ary a răspuns:

Da, si uite ca, am ajuns datori vanduti.
Atentiune, atentiune! Urmeaza statia Faliment cu peronul pe ambele parti, evacuarea se poate face pe toate usile si, in general, scapa cine poate.

| stelianr a răspuns:

Din pacate e adevarat!

| darrio2007 a răspuns:

Acesta este adevarul.FMI a alimentat criza.Vezi datoria tarii noastre. Te vei convinge.