| tymo20 a întrebat:

ACTA a picat.Am auzit niste lucururi legate de Big Brother, cum ca i-ar fi preluat locul.Deci acum am voie sau nu sa descarc fisiere piratate, voi fi arestat sau nu? Este legal sau ilegal?

2 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Pirateria intotdeauna a fost ilegala. Daca esti prins cu fisiere piratate intri la puscarie dar cred ca poti plati daunele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu a fost nicioadata legal sa descarci filme, aplicatii, muzica piratata. Desi toata lumea face asta acasa doar cei care au scos profit de pe urma asta au fost pedepsiti.