| anonim_4396 a întrebat:

Agentia CASA PARIURILOR ofera date personale ale contului de utilizator personal,si toate retragerile cu bani realizate, catre ANAF

A primit cineva plic de la ANAF ca este dator desi a jucat foarte rar sume infime, la aceasta agentie?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu conteaza sumele ucate, conteaza castigurile si fiecare agentie de pariuri online este obligata sa raporteze castigurile anuale la inceputul anului urmator. De asemenea fiecare castigator este obligat sa declare castigul anual, pana la sfarsitul lunii mai a anului urmator si apoi sa plateasca impozitul stabilit prin decizia de impunere.