| Deleteddeleted a întrebat:

Ai fi de acord cu legalizarea căsătoriilor intre persoanele de același sex în România?
Eu da, consider ca au același drept la căsătorie ca și noi

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-i vad rostul si nu sunt de acord.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt de accord cu homosexualitatea dar nu inteleg de ce au nevoie de casatorie? Nu le interzice nimeni sa fie gay, dar nu vad scopul casatoriei

| MarianWLF a răspuns:

Da, doar daca lasa deoparte pretentia de a se cununa in biserica, sa ii lase dar doar la sfat atat.

| PeFuga a răspuns:

Nu sunt de acord! Oricate argumete pretindeti ca aveti, homosexualitatea nu are tangenta cu normalitatea.

Răspuns utilizator avertizat