| Upz0r3 a întrebat:

Daca m-a sunat cineva cu numar privat eu fiind la abonament la Vodafone, daca ii sun pe cei de la vodafone...imi pot zice numarul care m-a sunat? A incercat cineva? (Stiu ca pare putin absurd ca m-a sunat cineva cu nr privat dar a zis niste chestii importante pentru mine)
Funda

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Sigur ca poti avand in vedere ca esti pe abonament(sper ca esti major altfel poti sa uiti)si nu se face telefonic.Te duci la o agentie Vodafone si depui o cerere pentru desfasuratorul numarelor apelantilor s-au cam asa ceva(cei care te-au sunat) unde trebuie sa specifici motivul iar acolo inventezi tu ceva.Si primesti raspunsul prin posta cu data/ora/timpul/numarul celor care te-au sunat in perioada specificata de tine(minim 1 saptamana din cate stiu eu). Asta se face contra cost! Ar fii bine sa te interesezi sa vezi daca merita.Bafta.

| valentingb a răspuns:

Mergi la ei si scoate istoricul conversatiilor, doar ca te costa vreo 3 euro. Nu stiu daca mai merge dar prin 2009 se putea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca nici pe desfasurator nu apare. Dar da, Vodafone (ca orice companie de telefoane) are si numerele private/ascunse. Daca ii poti convinge...

| Liliana1981 a răspuns:

Eu nu cred ca se poate. Dar poate esti tu norocos.

| gabi13579 a răspuns:

Desigur ca poti dar trebuie sa dai cel putin 2 euro