| 99NYC a întrebat:

Am 19 ani si tocmai am terminat liceul, dar alocatia mi-a venit pe card si pe luna iulie.Trebuie sa fac o cerere undeva sa nu mai imi vina alocatia?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa faci nici o cerere. Ai primit pe iulie si este ultima luna, deoarece in aceasta luna ai terminat cu studiile liceale, prin sustinerea bacalaureatului. Numai bine!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JusTPauL a răspuns:

Si mie mi-a venit alocatia, cred ca e ok, nu-ti mai fa atatea griji

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

In loc sa te bucuri...

| pnker a răspuns:

Daca ar fi asa, cine ar mai face cerere sa nu primeasca alocatie laughing

| Raluuuuu a răspuns:

Eu stiam ca atat timp cat esti student/elev primesti alocatie, daca ai dat la o facultate probabil iti va mai veniiiii.

| NYCity a răspuns:

Da, la secretariatul liceului tau