| bogdyZ a întrebat:

Am avut o scutire ca sunt racit si medicul mi-a modificat data si a bagat inca o saptamana pentru ca tot eram racit si medicul scolii nu vrea sa o vizeze ca cica e modificata ce ii zic?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Medicul care ti-a eliberat adeverinta trebuia sa iti elibereze alta adeverinta, in continuarea primei adeverinte, nu s-o modifice.
Asa fiind du-te la medicul ce a eliberat-o si sa-ti elibereze alta adeverinta, pe intreaga perioada.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi la medic sa îți dea alta