| Kisses a întrebat:

Am băgat dosarul și o sa iau șomajul ( pentru ca am terminat 12 clase ), dacă mă înscriu la postliceala o sa îl mai iau șomaj?

3 răspunsuri:
| Kisses explică:

O sa mai iau *

| Kisses explică:

Pai și acum ce sa fac? mă duc sa le zic ca mă înscriu acolo și sa îmi taie șomajul? Sau își dau seama singuri?

| Lilulilu123 a răspuns:

Din cate stiu eu nu vei mai lua somaj pentru ca vrei sa urmezi o forma de invatamant si cei de la somaj iti vor sugera ( mai mult obliga ) sa faci unul din cursurile lor.