| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat o masina din romania cind am vrut sa o inscriu surpriza resp pers de la care am cumparat-o are datorii de 50 milioane la primarie, nu stiu cum sa fac ca nu o pot inscrie si nici sa mai circul cu ea nu mai pot deoarece avea nr de lesling si au expirat, poate cineva va ma invete cum sa procedez, am fost la politie, la primarie, nu mai stiu unde sa merg.

1 răspuns:
| andreutz a răspuns:

Pana ce respectivul nu isi plateste datoria nu ai ce face...