| Alphahkbg a întrebat:

Am cumpărat un telefon si are niste probleme si vreau sa l returnez
Ideea e ca verificând ecran are câteva urme de zgarieturi minuscule care nu afectează de loc folosirea lui, în situația asta mai am drept de retur al produsului?
De pe eMAG

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stiu ăia că nu l-ai zgariat tu. Il poti returna in 14 zile de la cumparare. Sa ai toate actele si bonul fiscal. Daca telefonul e bun, nu vad care-i deranjul cu ele?

| goguPatent a răspuns:

In 14 zile poti returna fara niciun motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Legea zice ca poti returna in maxim 2 saptamani fara motive

| Gigi777 a răspuns:

Daca nu afecteaza, pastreaza-l ca e bun.