| Elena3p a întrebat:

Am fost debransat se la electrica, stiu ca trebuie sa.platesc penalizarile. Taxa de reconectare o voi plati imediat sau la prima factura, imi va aparea suma de deconecatre reconectare

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate stiu va trebui sa platesti taxa de reconectare inainte de a face reconectarea.

| Violleta2022 a răspuns:

Urmatoarea factura nu va veni, nu mai astepta!
daca vrei sa ai curent, pregateste bani pentru a achita integral restanta si taxa de reconectare, si mergi al sediul lor sa le achiti. Abia dupa achitarea lor te vor programa pentru reconectare!