| mellisa_1721 a întrebat:

Bună dragilor. Sâmbăta urmează sa plec în Grecia în concediu cu autocarul voi pleca. Am o problema la buletin este puțin deteriorat ma refer ca sunt exfoliate colturile și într-o parte e puțin îndoit dar nu rău. Este perfect lizibil se vede tot foarte clar, nu este într-o stare foarte rea doar puțin. Credeți că voi avea probleme?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca ai de ce sa te temi in cazul expus, nu vei intampina probleme
concediu placut!

| Simpatic a răspuns (pentru Simpatic):

Multumesc pentru funda! recunosc si ceilalti au raspuns corect! zi buna

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In situatia expusa nu vei avea nici o problema.

| darrio2007 a răspuns:

Daca CNP, poza si seria CI se vad clar, nu ai de ce sa iti faci probleme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă datele de identificare sunt intacte nu ar trebui sa ai probleme.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nu.

| mellisa_1721 explică:

Va mulțumesc tuturor pentru răspunsuri va pup as fi dat fundă la toți