| monb a întrebat:

Am o asociatie umanitara infiintata in 2009, fara activitate pe care doresc s-o radiez.Stie cineva care este procedura, fara a apela la un lichidator? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Procedura este prevazuta in OG nr.26/2000, cu modificarile si completarile ulterioare, art.54-72 si este in functie de forma juridica, asociatie ori fundatie, o poti citi aici: http://www.avocatnet.ro/......01804.htm. Numai bine!

| CybeRAthlete a răspuns:

Gasesti anunturi pe net.
contactezi, va intelegeti, de restul se ocupa ei.
bafta