| coridrag a întrebat:

Am o intrebare pentru mamicile care au copii si s-au intors la serviciu dupa concediul de ingrijire si crestere copil pana la 2 ani : am nascut pe 8.03.2008 si pana pe data e 06.06.2008 am avut concediu de maternitate (concediu platit de firma unde lucrez), de la aceasta data, 06.06.2008 am intrat in concediu de crestere copil pana la 2 ani. Copilul meu face 2 ani in martie, pe 08.03.2010 si vreau sa stiu cand exact trebuie sa revin la serviciu? din cate stiu, pe 09.03.2010 ar trebui sa ma prezint la serviciu dar vreau sa stiu exact, din surse sigure, ce stiti si voi. va multumesc!

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Pe 09. 03. 2010 fix

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Da cam asta e data la care trebuie sa revii la munca dra e bine sa mergi mai devreme cu 2 3 zile sa nu cumva sa ti sp sefii ca au facut restructurare si ca te a dat in somaj ceea ce ar fi corect.[cema este legal si corect la noi]succes