| videoblog a întrebat:

Am o prietena care are o firma cu datorii la AFP. Ea a gasit pe net oferte de la alte companii care preiau aceste firme cu datorii la stat. Ce stiti despre asa ceva, sunt OK sau nu?
Ma intereseaza in special detaliul referitor la faptul daca ea o sa mai aiba de-a face cu cei de la stat din moment ce nu mai apare in firma (se schimba actionariatul) si firma nu va mai fi la domiciliul sau.

1 răspuns:
| DiMoDi a răspuns:

Mare atentie la conditiile pe care le pun acesti "binevoitori"! Din cate stiu, preiau doar firme foarte mari, si percep niste comisioane pe masura,... daca e vorba de un mic SRL cum au majoritatea... nici nu discuta sad