| bebe221 a întrebat:

azi in fata liceului meu s-a ivit o cearta intre 2 colegi. eu am fost acolo langa iei si am incercat sa-i despart. si a venit politia eu fiind intre m-a luat pe mine. si mi-a spus ca eu sunt vinovat cand cei 2 erau "bombardati " si mi-a cerut CNP-ul ( il stiu )bineinteles ca m-am speriat si l-am dat dar faza e ca nu mi-a dat nici o cartiuta nimic. si acum nu stiu ce sa fac sa nu pic eu cu amenda din vina lor! Astept un rasp repede. multumesc!

Raspunsul tau aici...

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Conţinut obscen/ilegal/piraterie Caracter irelevant Neinteligibil/spam

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Cel mai bine, daca esti minor, sa le spui parintilor si sa te duci cu ei la sectia de politie.