| bebe221 a întrebat:

azi in fata liceului meu s-a ivit o cearta intre 2 colegi. eu am fost acolo langa iei si am incercat sa-i despart. si a venit politia eu fiind intre m-a luat pe mine. si mi-a spus ca eu sunt vinovat cand cei 2 erau "bombardati " si mi-a cerut CNP-ul ( il stiu )bineinteles ca m-am speriat si l-am dat dar faza e ca nu mi-a dat nici o cartiuta nimic. si acum nu stiu ce sa fac sa nu pic eu cu amenda din vina lor! Astept un rasp repede. multumesc!

Răspuns Câştigător
| Arturcic a răspuns:

Spune- le adevarul ca ei sau certat si tu ai incercat sai desparti! Daca ai aduti si un martor...(((Panglica)))

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Nu e timpul trecut. Daca primesti ceva, faci contestatie.