| Lidia09 a întrebat:

Am și eu o întrebare, sper să nu deranjeze pe nimeni, dar câți ani au oamenii care folosesc acum TPU? Să nu mă înțelegeți greșit sunt doar curioasă pentrucă eu nu de mult mi-am făcut contul și sunt nouă și mi-e interesant ????

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stim exact, pot avea intre 9-10 ani si peste 76 de ani, aceasta este varsta mea si probabil sunt cel mai in varsta sau unul dintre cei mai in varsta utilizatori.

| Lidia09 explică (pentru Ioandelasal):

Serios? Aveți peste 76? Super. Sănătate și mulți ani înainte!?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Lidia09):

Da, serios.
Multumesc pentru urare si iti urez la fel!

| Lidia09 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc mult ????

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici statistica forumului TPU (monitorizata de SATA), cu toata informatia dorita pe varste si sexe:

https://www.brat.ro/sati/site/tpu-ro/audienta/delivery/first

Informatia este actualizata lunar.

| Violleta2022 a răspuns:

Statistica arata asa:

Varsta:
16-18 Ani 118.000 useri
19-24 Ani 236.000 useri
25-34 Ani 160.000 useri
35-44 Ani 66.000 useri
45-54 Ani 81.000 useri
55-64 Ani 39.000 useri
65-74 Ani 22.000 useri

https://www.brat.ro/sati/site/tpu-ro/audienta/delivery/first

| Fatamuntilor a răspuns:

Media de varsta este undeva la18 ani!
dar poate fi intre 10 si +70

| Lupică27 a răspuns:

Ce relevanta are? oricum varsta se vede in ceea ce scriu unii pe aici.

| Lidia09 explică (pentru Lupică27):

Nu chiar. Cineva poate să fie mic și să răspundă inteligent, cineva poate să fie mare și să nu fie atât de inteligent, aici depinde, dar nu asta mă interesează, doar sunt curioasă, dacă nu vă simțiți confortabil ca să-mi spuneți este în regulă. Nu-mi trebuie concret vârstă, doar am vrut și eu să știu pentru că aici sunt niște persoane care răspund cel mai des la întrebări așa că am devenit puțin curioasă?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Lidia09):

Daca esti mari iti scade uneori toleranta la bullshit, pentru ca mai ai destule probleme si in viata reala. 43 aici. happy

| Lidia09 explică (pentru GabiDumitrescu):

Vai, muți ani înainte?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Lidia09):

Multi, putini, da' buni sa fie!

| Lidia09 explică:

De ce ai făcut-o jigodie?