| Miaw21 a întrebat:

Am un cont Paypal care trebuie verificat, asa ca am folosit cardul meu VISA (de la AlphaBank) ca sa activez conul paypal. Problema e ca acolo zice ca trebuie sa copii nu stiu ce cod care imi apare in istoricul tranzactiilor...cum pot sa vad istoricul?

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Simplu, te conectezi la AlphaBank sau ceri un extras de cont.

| Miaw21 explică (pentru doctorandus):

Nu pot sa ma conectez sa vad istoricul online. Am o intrebare: trebuie sa merg sa cer extrasul de cont la banca? Daca da, sa-i spun sa-mi dea tot extrasul de cont de pana acum?

Multumesc.