| Vacarescu_Adi_1975 a întrebat:

Am vazut o stire la tv ca parintii au cerut 5 milioane euro pentru ca copilul lor s-a imbolnavit de sida in spital si traieste ca un caine, evitat de toti, dar nu gasesc nimic pe net despre caz, iar instanta a apreciat ca tot ce s-a intamplat e corect!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa sunt românii stiu sa cerseasca, si cine le dă?

| Vacarescu_Adi_1975 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Deci tie ti se parre corect sa iti distruga viata cineva! daca ti se intampla tie? tu esti victima?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Vacarescu_Adi_1975):

Nu mi se pare corect, dar stiu ca aceasta sumă ei nu o vor primii deoarece in Romania totul se mușamalizeaza toti scapă nevinovati, si nu plăteste nimeni nimic.