| iulyan16a a întrebat:

Am vrut sa cumpar un joc de la cineva de pe Discord cu paysafe, iar acesta dupa ce i-am dat codul pin de la psf. Mi-a dat block si asta inseamna ca mi-am luat teapa... Daca ma duc la politie sa fac plangere penala se poate rezolva cu ceva? Si cat ar dura? tiinand cont ca persoana nu o cunosc nici la fata si nu stiu nici domiciliu acestuia

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea anterioara, ce n-ai inteles?
Daca nu depui plangere penala ai ramas cu paguba si nici o sansa de a o recupera.
Daca depui plangere penala ai o posibilitate, destul de mica dar este totusi ceva, de a recupera paguba.