| iulyan16a a întrebat:

Daca mi-am laut o teapa online cu paysafecard unde am vrut sa cumpar un joc se poate face ceva sa-mi recuperez bani? Daca ma duc la politie sa de pun plangere? Se poate rezolva?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti exact daca o sa se rezolve sau nu.
In orice caz, daca nu fac i plangere penala pentru inselaciune, este sigur ca nu rezolvi nimic, asa ca du-e si depune plangere penala.

| iulyan16a explică (pentru Ioandelasal):

Ai idee in cat timp se poate rezolva sau daca poate sa gaseasca persoana?

| Ioandelasal a răspuns (pentru iulyan16a):

Este foarte greu de spus in cat timp si daca o poate gasi, mai ales daca este vorba de o suma mica. Depinde si cat interes isi dau.
Ca o simpla ipoteza gasirea poate fi rapida, sa spunem in cca 2-3 saptamani sau poate sa nu fie gasit deloc.