| kikizzz a întrebat:

Are careva vreo idee daca se vor mai deschide strandurile anul acesta?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu se stie daca si cand o sa se deschida, probail ca se vor deschide dupa incetarea starii de alerta, respectiv din a doua jumatate a lunii iunie, bineinteles daca starea de alerta nu va fi prelungita.

| morfeo a răspuns:

Poate ca se deschid, dar o sa te bronzezi cu masca si manusile si te inchide si cu plexiglas

| Nume6 a răspuns:

Momentan nu s-a hotărât nimic, ci urmează în următoarea perioadă.

| NuCitescNotificari a răspuns:

Nu cred ca se deschid anul acesta