| sym0nyck a întrebat:

Are cineva idee, daca am facut scl de soferi odata.nu am luat permisul dar mi-a expirat dosarul intre timp( deoarece sunt in spania.si nici nu am pe cine sa intreb referitor la asta sad ). trebuie sa platesc scoala din nou cu toate taxele? sau doar reinoiesc dosarul si mai iau cateva ore suplimentare de conducere?waiting mc

4 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Dosarul este valabil 1 an daca a trecut un an si tu nu ai luat permisul totul se anuleaza si o iei iar de la zero.

| alexflor87 a răspuns:

Normal trebuie sa platesti scoala de la inceput cu toate taxele, dar se poate
rezolva si fara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte știu eu dosarul trebuie sa îl faci din nou, tot de la capăt și trebuie sa mai iei și câteva ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinnoiesti dosarul si faci iarasi scoala.cu ore mai putine probabil.