| copyne a întrebat:

Se poate face scoala de soferi din nou dar fara ore de conducere si legislatie? am facut conducere si legislatie dar prostia e ca mi-a expirat dosarul si am pierdut tot.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa faci toate orele. Eventual, daca tu cunosti foarte bine legislatia (ceea ce ma indoiesc), poti vorbi cu profesorul de legislatie si sa nu participi la orele lui.

| copyne explică (pentru Ioandelasal):

Si atunci trebuie sa mai dau atatia banii? ca sa nu mai fac conducere

| Ioandelasal a răspuns (pentru copyne):

Nu cred ca o sa-ti scada din bani dar poti incerca sa rezolvi cu conducerea scolii, n-ai nimic de pierdut.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O iei de la zero, cu totul!
Pa, pa

| drogh a răspuns:

Poate ar trebui să vorbeşti cu profesorul tău despre toate detaliile.

| albastrualb77 a răspuns:

De ce nu il intrebi pe profesorul cu care ai facut scoala de soferi, el ar trebui sa iti dea aceste detalii.

| sorin93 a răspuns:

Daca ti-a expirat dosarul si vrei sa faci din nou scoala de soferi, trebuie sa faci iar legislatia rutiera si orele de condus. Inclusiv alti bani pentru refacerea dosarului.