| Wølfię a întrebat:

As avea și eu nevoie de numărul de telefon de la ISU din Curtea de Arges

Răspuns Câştigător
| skull12 a răspuns:

Având în verede evoluția răspândirii epidemiei cu COVID-19 și măsurile de reducere a posibilității de infestare vă informăm că petițiile, solicitările de asitentă tehnică pentru activitățile de avizare-autorizare, solicitări de puncte de vedere sau orice altă activitate care nu necesită prezența fizică a solicitantului se vor face doar prin mijloace electronice (fax 0248611301 sau email rel.pub@isuarges.ro/e-documente@isuarges.eu) iar depunerile de documentații se vor face doar după o programare telefonică la numarul 0248215851