| obu30 a întrebat:

As dori sa imi iau si eu un pistol cu bile de asta http://www.airsoft.ro/CYBER%20GUN-COLT-DELTA-ELITE-SPRIN G_1101 trebuie sa am ceva? adica permis de port arma sau ceva? pistoalele airsoft sunt cu bile de plastic? va rog ajutorrrrr

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru replici airsoft nu trebuie permis de port-arma, doar sa ai varsta peste 18 ani. Daca viteza de iesire a proiectilului este de peste 220 m/s atunci trebuie notificata intentia de a cumpara. Bilele sunt de plastic. Numai bine!

1 răspuns:
| obu30 explică:

Are 72 m/s