| Bogdan_9316 a întrebat:

Imi plac mult pistoalele. mai ales cele airsoft.
Va rog explicati-mi cum e cu airsoft. adica imi place sa am pistol din metal cu bile de plastic.
Trebuie permis pentru asa ceva? Nu vreau sa jefuiesc ceva sau sa impusc oamenii. vreau doar sa-l folosesc ca sa ma joc cu el. daru nu in public!

SCUZATI CATEGORIA!

Funda!

2 răspunsuri:
| Maskeried a răspuns:

Iti trebuie permis pentru port arma de auto-aparare. E o grama de munca si hartii. Nu zic sa te amesteci.

| Bogdan_9316 explică (pentru Maskeried):

Da nu-mi trebuie pistol adevarat! ala auto aparare e adevarat!