| SomeBodyThatDoesNotMatter a întrebat:

As vrea sa intreb tara acum si in special pe @AIRIUS daca va place ce-i acum in tara. Au crescut salariile dar au adus si euro la mama naibii, cand totul e in euro. De plagiatorii si coruptii din noul guvern, va place? Vreau pareri.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mi-e indiferent de politicieni, basescu pleaca pentru ca vede ca ponta nu-i face pe plac si in timp se mai schimba situatia iar cu munca si salariile pentru burlaci e viata frumoasa, iar cei cu copii se plang destul din pacate.