| rafaelos99 a întrebat:

Mama mea pleaca in Italia, si vreau sa va intreb ceva. Ea vrea sa plece cu o cartela Orange, si fara roaming. Acolo trebuie sa cumpere o cartela noua sau poate sa ramana cu cartela din tara? Vrea sa cumpere din tara 2 coduri de reincarcare ( sta 3 luni ) si in fiecare luna sa incarce cu cate 5 Euro. Cartela nu trebuie schimbata nu?

1 răspuns:
| Melcul a răspuns:

Poate sa ramina cu cartela dar daca vorbeste sint costurile foarte mari. Poate cumpara din Italia o cartela wind si activeaza optiunea call your contry (1 euro pe luna) si vorbeste cu rominia la 1 cent minut