| IulianSTF a întrebat:

Salut, doresc sa va intreb daca aveti incredere in vreun politician care vrea sa schimbe ceva in tara asta, nu prin vorbe ci prin fapte, daca da, in cine?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai imputiti avem in parlament.

| darrio2007 a răspuns:

In Cuza voda.

| RAY a răspuns:

Exista vreun parlamentar fara dosar la dna in Romania?

| Elena9328 a răspuns:

În nimeni.

| Roxin a răspuns:

Da, eu am. In mine.
Dar nu cred ca le-ar placea sa ajung prin parlament...
Il mai stii pe Vadim? Inmulteste cu 100 si...Salut! Incantat de cunostinta!

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Roxin):

Sunt ungur!

| Roxin a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Asa, si?

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Roxin):

A fost un test.
L-ai picat! rolling on the floor
Ai spus ca Vadim×100= Tu. Toti stim ca legenda, Vadim era cel mai mare patriot si ii "ura" pe marea majoritate a ungurilor. Ar fi trebuit sa ma bagi cel putin in mortii mei cand ti-am zis ca-s ungur. rolling on the floor

| Roxin a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

De ce sa te bag in mortii tai?

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Roxin):

Asa ar fi reactionat legenda, mai ales azi de ziua Romaniei. laughing

| Roxin a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Dar...morții sunt morți...sad

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Roxin):

Ai zis ca esti de 100 de ori mai patriot sa nu te fac rau decat el. Trebuia sa o iei ca pe o tentativa de gluma laughing