| Z6 a întrebat:

Azi mi s-a furat telefonul. Eram pe banca, si fix in spatele meu s-a asezat un baiat, care din cate am inteles eu a mai furat telefoane, faza e ca el nu recunoaste absolut nimic, il mintise careva ca vine garda, iar el..imediat a fugit.
Se stresa in continuu, avea nervi, si era si rosu la fata. el spune ca era stresat pentru ca sa "ofticat" ca dam vina pe el.
Ce as putea face? Cum sa mi-l recapat? Prietenii mi-au spus ca daca am IMEI-ul ma duc la Orange si mi-l recapata.
Era un telefon bun, tineam la el mult. iar mama a facut eforturi sa mi-l ia..nici un an n-a trecut de cand l-am cumparat.
Voi ce ziceti?
(Am postat la categoria asta pentru ca sunt disperata si aici lumea imi raspunde cel mai repede, ma scuzati)

14 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ce legatura are dragostea si sexul cu telefonul? o.O

| Azµre a răspuns:

Disperată de ce? de sex? nimeni nu te va ajuta aici. Mutăți întrebarea.

| Z6 explică (pentru Azµre):

Iti multumesc pentru raspunsul ironic.

| Azµre a răspuns (pentru Z6):

Păi cum să nu mă enervez și cum să nu răspund ironic când ai o categorie pentru așa ceva, nu la dragoste și sex! Dacă ți se fura un vibrator spuneam hai că mai merge, dar să fim serioși ai greșit postând aici!

| w0nderboy a răspuns (pentru Azµre):

Cat cinism! laughing) sa fim totusi oameni!

| Azµre a răspuns (pentru w0nderboy):

Păi să fim serioși, cum să postezi la dragoste și sex? e ca și cum te-ai duce la poliție și ai completa o plângere și ai scrie în ea, am fost violată dar de fapt mi s-a furat telefonul...

| h3r a răspuns:

Poliția?

| wolder a răspuns:

Cu tot cu eforturile mamei tale, n-ai stiut sa ai grija de el, ti l-a furat, furat ramane.
Politia nu face mare lucru.

| LordBolton a răspuns:

Suna la Orange si spune sa il blocheze

(p.s daca tot vreai sa il vada cineva trebuiai sa postezi la "Adolescenti" nu la D/S)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca era iphone il putei bloca si sa ramana a tau pentru totdeauna.....si muta intrebarea de aici

| Morphines a răspuns:

Nu cred că poți face ceva. Păcat...

| varcolaccc a răspuns:

Sti cum se zice : Hotul neprins e negustor cinstit. Depinde ce telefon este... Poliția il poate găsi prin satelit.

| DaReZon a răspuns:

Ehm, ala normal ca nu a recunoscut. Si poti sa iti iei adio de la telefon. Ele se dau din mana in mana, atunci cand se fura. Ti l-a cumparat mama prim multe eforturi. Inteleg problema, dar nu mai ai ce face. Data viitoare sa ai grija sa nu il mai scoti asa prin public, pentru a atrage atentia.

| annna69 a răspuns:

Ce telefon era?