| paulyna101 a întrebat:

Am facut vanzare cumparare cu termen de abitatie pana la moarte... pot sa schimb acest contract si cum?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il poti schimba in doua moduri: prin act autentic incheiat la notar, cu acordul partilor ori prin instanta de judecata, daca exista motive intemeiate. Num, ai bine!

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Numai cu acordul[autentificat] al partilor,sau in instanta[unde este mai dificil, pentru ca trebuie sa ai motive intemeiate, pe care mai trebuie sa le si probezi]