| lyllyanya95 a întrebat:

Am implinit 18 ani si nu mi-am mai primit alocatia asa ca am depus la secretariatul scoli unde in vat o cerere asa cum au facut toti colegi meisitotnu mi-am primit alocatia din cate am inteles mai pot sa ma duc unde va cu o adeverinta de la scoala ca sunt elev la zi si totul se va rezolva dar nu stiu unde mi-ati putea spune?(precizez sunt din Iasi). Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci la Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala din Iasi, adresa o gasesti pe internet.