| anonim_4396 a întrebat:

Am implinit 18 ani si in septembrie am depus cererea la secretariatul scolii sa primesc alocatia. De ce inca nu am primit nimic? E normal sa dureze atat?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-au trecut nici zece zile, răbdare că vin (banii)

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu cand am facut 18 ani am depus cerere la secretariat si au trecut cateva luni fara sa primesc banii, apoi am fost la mine in judet nu mai stiu la ce institutie si s-a rezolvat imediat.

| Moțzzz a răspuns:

Am unii colegi care și-au depus-o chiar la sfârșitul clasei a 11 a și nici acum nu au intrat nanii

dar din câte știu, o să primești banii din urmă daca e vorba de mai multe luni de așteptare