| Faranume1929 a întrebat:

Buna, am implinit 18 ani si am depus cerere de alocatie pentru ca inca n am terminat liceul. In cate luni trebuie sa imi vina alocatia din urma? colegii mei care au depus cererea in septembrie au primit o in decembrie, eu am depus in noiembrie si trebuia sa vina luna asta doar ca nu a venit

1 răspuns:
| anonima4552 a răspuns:

O sa-ti vina candva.depinde.la mine s o bagat alocatia luna urmatoare dupa ce am depus cererea, insa am un coleg caruia inca nu i-a intrat din septembrie anul trecut