| andraxelay a întrebat:

Am nevoie de legea functionarului public din Danemarca, in engleza. Am tot incercat si nu o gasesc. Ma poate ajuta cineva cunoscator cu niste site-uri specializate? Multumesc

5 răspunsuri:
| AleXzpm a răspuns:

Asa zic profesorii dar personal cred ca blufeaza

| AleXzpm a răspuns:

Profesorii zic ca or sa ne puna, dar nu cred ca or sa o faca, pentru ca nu au cum!

| andraxelay explică (pentru AleXzpm):

Scuze, dar habar nu am ce vrei sa spui! ce legatura au profii cu asta?
eu spuneam ca am nevoie de niste site-uri specializate in care pot gasi acea lege.

| AleXzpm a răspuns (pentru andraxelay):

Lol, am incercat sa raspund la alta intrebare acum am vazut ca nu este asta scuze am dat click aiurea