| ion933 a întrebat:

Buna am o adeverinta de conducere mopede dar nu stiu daca ii valabila si in uniunea europeana voi ce credetii?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca este valabila, din ce am citit exista propunerea ca si legislatia noastra sa se schimbe, pentru a fi aliniata la cea din UE, in sensul ca pentru toate, inclusiv pentru mopede, sa se ceara permis de conducere. Din asta trag concluzia ca, in tarile UE, este nevoie de permis si pentru mopede. Numai bine!

2 răspunsuri:
| ion933 explică:

Ce e sigur

| DushulRece a răspuns:

Conteaza ce credem sau ce e sigur?